دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن

دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن

دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن یکی از جدید ترین مدل ها برای زیبایی بیشتر میباشد که یکی از این مدل ها  استفاده از پنل های شیشه‌ای تزیینی میباشد که هم در دکوراسیون خانگی و هم در دکوراسیون تجاری ایده‌آل هستند. پنل های شیشه ای داخلی یک راه عالی برای اضافه کردن رنگ، سبک و زرق و برق  به دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن شما هستند.

دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن

مکان‌های زیادی در منزل شما وجود دارد که می‌توانید از آن ها برای تزئین هر چه بهتر  دکواراسیون داخلی پذیرایی مدرن استفاده کنید. اگر قصد دارید خانه خود را به صورت مدرن و به روز چیدمان کنید باید یک سری از موارد را رعایت کنید که ما چند عدد از آن ها را خدمت شما معرفی خواهیم کرد ، استفاده از از این موارد به شما کمک میکند تا در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به مشکل برنخورید .

دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن

دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن

 

موارد دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن 

۱- پنجره ها: پنجره ها  یک مکان عالی هستند که شما بتوانید دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن خوبی داشته باشید و میتواند بسیار به شما کمک کند. برای مثال شما میتوانید از پانل های شیشه ای استفاده کنید آن‌ها نه تنها می‌توانند اثرات تزئینی داشته باشند بلکه می‌توانند حریم خصوصی شما را به خوبی  نیز حفظ کنند آن ها مانند کرکره‌های چوبی یا drapers، نور طبیعی را مسدود نمی‌کنند نسخه‌های رنگی می‌توانند فضای داخلی شما را روشن کنند.

۲- تقسیم کننده اتاق: شما برای اینکه یک طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن داشته باشید باید از سبک های جدید برای تقسیم فضای بین اتاق ها وپذیرایی استفاده کنید برای این کار نیز میتوانید از پانل های شیشه ای استفاده کنید به جای قرار دادن یک دیوار دائمی به عنوان یک تقسیم کننده.

۳- شومینه :اجرای یک طرح زیبا برای شومینه میتواند در طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن به شما خیلی کمک کند. این یک راه عالی میباشد زیرا یک نقطه کانونی در داخل منزل شما به حساب می آید .

۴- درها:  شما میتوانید با اجرای در های طرح چوب مدرن و جدید و یا از در های شیشه ای یک نمای عالی و شیک به دکوراسیون داخلی خود بدهید. این نکته را به یاد داشته باشید که استفاده از در های کهنه و قدیمی میتواند دکوراسیون منزل یا دفتر شما را بسیار بد جلوه دهد .

۵- اتاق‌های کودکان : می‌توانید طرح‌های زیادی را برای استفاده از پنجره‌ها و درها در اتاق‌های کودکان، با موضوعاتی مانند ورزش، حیوانات و شخصیت های کارتونی استفاده کنید. می‌توانید تنوعی از سوژه‌ها و تصاویر و موضوعاتی را پیدا کنید که مناسب کودکان سنین مختلف باشند و کمی سرگرمی به اتاق‌هایشان اضافه کنند.  خرس‌های عروسکی و قطارها، طرح‌های مشترکی هستند که به طور گسترده بر روی پنجره‌ها و درها در اتاق‌های کودکان استفاده می‌شوند. این می‌تواند تحریک ذهنی به کودکان  بدهد توجه کنید که به هیچ عنوان دکوراسیون داخلی اتاق کودک را دست کم نگیرید زیرا این امر باعث میشود که دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن شما نیز تحت ناثیر قرار بگیرد.

شما میتوانید با رعایت موارد بالا یک طرح خوب شیک و لاکچری به دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن خود دهید.

دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن

دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن

دکوراسیون داخلی تجاری

پنل های شیشه‌ای تزیینی نیز طیف وسیعی از کاربردهای تجاری را دارا می‌باشند. آن‌ها برای استفاده در پیشخوان بار و در مناطق پذیرش هتل ایده‌آل هستند. همچنین می‌توانید از آن‌ها در دفتر کار استفاده کنید. با استفاده از آن‌ها در پنجره‌ها و دیواره‌ای یک محیط اداری، می‌توانید آنچه را که در غیر این صورت فضای کاری کسل‌کننده خواهد بود، روشن کنید.

این محصولات به انواع و اقسام مختلف می‌رسند، بنابراین پیدا کردن یکی که مناسب نیازهای شما باشد، واقعا آسان است.

علاوه بر اضافه کردن زیبایی به طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی مدررن  مزایای دیگری نیز دارند. تمیز کردن و نصب آن ها آسان است و می‌تواند از حریم خصوصی شما محافظت کند. پنل های شیشه‌ای تزیینی ترکیب نهایی شکل و تابع هستند.

دانستن سبک تزئین این ارجح شما بهترین راه برای رسیدن به یک پروژه تزئین است. دانش بهشما کمک می‌کند به سوالات زیادی پاسخ دهید و از طریق هزاران تصمیم بگیرید.

تاریخچه دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن

نگاه کوتاهی به قرون ۱۶ و ۱۷ ام نشان می‌دهد که دکوراسیون داخلی برایآسایش و ارامش خانواده ها تبدیل شده‌است ابن امر تاحدزیادی ناشی از گسترش سریع شکوفایی درمیان طبقات بازرگان در اروپا و مستعمرات تازه‌تاسیس آمریکا بود. در آن زمان استفاده از فرم‌های کلاسیک برای دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن بسیار مورد استفاده قرار میگرفت. این موضوع در دورانرنسانس ایتالیا آغاز شد و به طور بی‌ربط در اروپا و بعدها آمریکا به وسیله علوم دکوراسیون داخلی منتشر شد.

دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن

دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن

 

دکوراسیون داخلی سبک شرقی

سبک شرقی تزیین در اواخر قرن هفدهم محبوب شد درس از زمانی که  تجارت با چین و هند قوی‌تر شد. طرح‌های هندسی با طراحی های زیبا مانند طرح چوب کاری در دکوراسیون داخلی پذیرایی بهمحبوبیت رسیدند. طرح چوب  هنری است برگرفته از طرح  جنگلو دیگر مواد طبیعی که در طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن بسیار مباسب است  .

نقش مبلمان در دکوراسیون داخلی مدرن

مهم‌ترین نقش را  مبلمان در ایجاد یک فضای شیک و طراحی دکوراسون داخلی پذیرایی مدرن دارد. شما باید دقت داشته باشید که چه نوع مبلمان و اثاثه منزل را تهیه میکنید زیرا که اگر دقت کافی را نداشته باشید میتواند دکوراسیون داخلی شما را به شدت دچار افت کند در دوران قدیم از میز و صندلی های کوچک استفاده میشد اما اکنون صنعت مبلمان بسیار پیشرفت چشمگیری را داشته است به طوری که خیلی از کارشناسان طراحی داخلی دکوراسیون مبلمان را یکی از ضروری ترین فاکتور ها در طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن مینامند 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *