طراحی داخلی مدرن

دکوراسیون داخلی پذیرایی

طراح داخلی مدرن :

 

مردم اغلب کار طراح داخلی مدرن را با مفهوم گمراه کننده ای که کار را تنها از برداشتن رنگ ها و پارچه ها برای یک اتاق استفاده می کنند، رمانتیک می کنند.

 

این وظایف کمی به طراحی داخلی مدرن نزدیک تر است. اما طراح داخلی مدرن دارای مجموعه ای از مسئولیت هایی است که شامل هر دو از دکوراتور داخلی و همچنین مشاغل پیچیده تر است.

 

آنها شامل مدیریت نور، برنامه ریزی فضایی، هماهنگی رنگ، ارائه تخمین هایی است که متناسب با بودجه، و قراردادن ساخت و نصب کفپوش، وسایل روشنایی، پارچه فروشی، رنگ و پوشش دیوار، مبلمان و غیره.

 

تعداد زیادی از طراحان حتی در جنبه معماری ساختمان یک خانه شرکت می کنند، بنابراین طراحان باید قادر به خواندن نقشه ها و داشتن دانش کدهای ساختمان باشند.

 

برای طراح داخلی مدرن یک تجربه با تکنیک های روز دنیا و نرم افزار طراحی خانه برای تهیه نقشه یا ارائه برای مشتریان مطلوب است.

 

آموزش و پرورش مورد نیاز :

 

تا سال های اخیر برنامه های آموزشی معتبر برای طراحی داخلی مدرن درایران وجود نداشت. در حال حاضر تعدادی از موسسات با برنامه های طراحی داخلی مدرن معتبر توسط انجمن ملی مدارس هنر و طراحی و شورای طراحی اعتبار داخلی وجود دارد.

 

این برنامه ها معمولا از دو تا پنج سال اجرا می شوند و اغلب به مدرک کارشناسی، لیسانس و یا مدرک کارشناسی ارایه می شوند. این برنامه ها شامل طراحی مبلمان، رنگ و پارچه، برنامه ریزی فضایی، ارگونومی، دوره های معماری و حتی روانشناسی است.

 

بیشتر افراد در طراحی داخلی مدرن تصمیم می گیرند پس از آموزش رسمی وارد کارآموزی شوند. در طول این دوره، فارغ التحصیلان اخیر تحت نظارت یک طراح با تجربه کار می کنند.

 

این به طراحان فرصتی برای ساخت نمونه کارها و یادگیری مکان ها و مزایای کسب و کار را قبل از رفتن به انفرادی می دهد.

 

طراحان داخلی مدرن همچنین می توانند از طریق گذراندن امتحان و دوره های عمومی و خصوصی خود شرکت کنند و مدرک ارائه شده را دریافت کنند تا بتوانند به عنوان فرد یکه در زمینه طراحی داخلی مدرن تخصص دارد فعالیت کنند.

 

محیط کار و شرایط :

 

افرادی که در زمینه طراحی داخلی مدرن فعالیت میکنند اغلب به عنوان بخشی از تیم طراحان بزرگتر یا به صورت آزادانه کار می کنند، گرچه بعضی از آنها در شرکت های معماری یا فروشگاه های مبلمان خانگی کار می کنند.

مشتریان از افرادی که مایل به بازسازی خانه هایشان هستند به شرکت هایی که قصد دارند مکان جدید کسب و کار را باز کنند، محدوده باشد.

 

ایجاد ارتباط با مشتریان مطلقا برای هر طراح بدون توجه به جایی که کار می کند، مطلق است؛ زیرا هدف اصلی یک طراح داخلی مدرن، شناسایی نیازها و نیازهای مشتری است و آنها را به زیبایی شناسی و عملکرد داخلی متصل می کند.

 

این می تواند منجر به کار در تعطیلات آخر هفته یا ساعت های طولانی شود تا بتواند برنامه ی مشتری را برآورده کند.

 

افرادی که در زمینه طراحی داخلی مدرن فعالیت میکنند تمایل دارند تا از محل به مکان بپردازند زیرا بسیاری از وقت خود را صرف بحث در مورد برنامه ها با مشتریان و نظارت بر کارهای قراردادی می کنند. اما طراحان داخلی مدرن عملا بیشتر وقت خود را در دفتر می گذرانند.

 

توجه داشته باشید که طراحان داخلی مدرن اغلب در معرض فشار قرار می گیرند، زیرا آنها به طور مداوم دقت و اهمیت می دهند.

 

فضای شغلی در طراحی داخلی :

 

طراحی داخلی مدرن در فضای داخلی یک شغل است که اجازه می دهد کسی خلاقیت خود را بیان کند، اما برای همه اینها نه.

 

کسانی که مایل به تبدیل شدن به طراحان داخلی مدرن هستند قبل از تصمیم به ثبت نام در موسسه طراحی داخلی مدرن تشویق می شوند تا خود را در طراحی داخلی ترغیب کنند.

 

شما می توانید این کار را با طراحی داخلی مدرن خانه خود و یا آشنا شدن با نرم افزار طراحی خانه انجام دهید. اگر متوجه شوید که طراحی داخلی مدرن برای شما مناسب است، ابتدا خودتان را برای یک حرفه ای ارزشمند جذب کنید و برای اولین بار پرش کنید.

 

 

 

چند نفراز افرادی که در طراحی داخلی مدرن حرفه ای فعالیت میکنند در دسترس ما هستند؟

 

 

آیا شما از تجدید حیات داخلی شنیده اید؟ این طراحان حرفه ای داخلی خانه شما را با استفاده از چیزهایی که در طول سال ها انباشته کرده اید، تبدیل می کند.

 

نتیجه نهایی یک فضای متعادل و هماهنگ است که نشان دهنده شخصیت افرادی است که از آن استفاده می کنند. بسیاری از طراحان داخلی مدرن این سرویس را به رپرتوایور خود اضافه کرده اند.

 

شرایط متناوب برای طراحان داخلی حرفه ای که متخصص در طراحی داخلی مدرن می باشند، طراحان داخلی مدرن ، سازندگان داخلی، سبک های داخلی، دکوراتورهای یک روز، هماهنگ کننده های تصویری و یا طراحان داخلی هستند.

 

کسانی که در طراحی داخلی مدرن خبره میباشند که  واجد شرایط طراحی، تهیه و ارائه انواع طرح های ساختمانی داخلی و غیر لرزه ای داخلی و مشخصات مربوط به ساختمان های ساختمان محلی می باشد. کسانی که در زمینه طراحی داخلی مدرن دوره تخصصی را گذرانده اند.

 

با گواهینامه خود از طریق آموزش، تجربه و بررسی دانش خود از کد ساختمان واحد به عنوان برنامه ریزی فضایی، ایمنی زندگی، اشتعال پذیری و مسائل مربوط به مسائل مربوط به دسترسی غیر مجاز اشاره کرده اند.

 

دوره و گواهی نامه تخصصی :

 

بیشتر طراحان داخلی مدرن حداقل آموزش چهار ساله دارند. بسیاری از آنها دارای مدرک کارشناسی ارشد طراحی داخلی مدرن یا سایر آموزش های اضافی در معماری یا طراحی داخلی می باشند.

 

طراحان داخلی که سالها تجربه دارند ممکن است یک لیسانس در طراحی داخلی مدرن نداشته باشند، اما معمولا به خوبی تحصیل کرده و دارای سال ها تجربه واجد شرایط هستند.

 

افرادی که در زمینه طراحی داخلی مدرن تحصیل کرده اند و دوره های تخصصی خود را گذرانده اند حتما باید واجد شرایط و مدارک لازم و مجوز را در این کار داشته باشند.

 

افرادی که در طراحی داخلی مدرن صاحب امتیاز هستند خدمات خود را چگونه هزینه می کنند؟

 

هزینه طراحی تخت: مشتری هزینه های مسطح را برای خدمات طراح حرفه ای داخلی بر اساس طرح طراحی داخلی مدرن زمان مورد نیاز و دامنه خدمات می پردازد.

 

نرخ ساعتی: دکوراتور داخلی یک نرخ مذاکره در هر ساعت را ثبت می کند.

 

هزینه به علاوه روش: طراحان داخلی مدرن درصد مجموعه ای از تمام محصولات خریداری شده و معامله گران ارائه شده است.

 

روش ترکیبی: مشتری هر دو درصد مجموعه ای را در خریدها و یک هزینه طراحی پایه برای نرخ ساعتی پرداخت می کند.

 

در هر فوت مربع: این روش به ویژه در ساخت و ساز جدید استفاده می شود.

 

آنچه در جلسه اول باید بپرسید :

 

 

درخواست کنید که نمونه کارهای داخلی طراح داخلی مدرن را ببینید، اما به یاد داشته باشید که طرح ها طعم های دیگر افراد را نشان می دهد، نه لزوما دکوراتور داخلی .

 

اظهار نظر در مورد اندازه پروژه های طراحی داخلی مدرن در کجا و چه بودجه ای است ؟

 

چگونگی انجام بودجه تاسیس شده را بپرسید و نوع پرداخت را برای دکوراتور داخلی لازم است.

 

انواع خدماتی که افرادی در زمینه طراحی داخلی مدرن می توانند بپرسند چیست ؟

 

یک لیست از منابع را درخواست کنید :

 

آنچه در جلسه اول شما می توان پرسید :

 

ایده خوبی است که برای اولین جلسه خود با طراح حرفه ای داخلی، با ایجاد پوشه خود از برش ها از مجلات، کاتالوگ ها و کتاب های ایده های طراحی داخلی مدرن  که برای شما تجدید نظر می کنند آماده شوید.

 

همچنین ممکن است از برخی یا همه سوالات زیر سوال شود.

 

برای چه فضا طراحی شده است؟

 

چه فعالیت هایی در فضا انجام می شود؟

 

چه مدت برنامه ای برای اشغال فضا دارید؟

 

چارچوب زمانی خود برای تکمیل پروژه چیست؟

 

بودجه شما چیست؟

 

آیا شما جایگزین یا بازسازی هستید؟

 

چه تصویری می خواهید پروژه بگیرید؟

 

چه رنگ ها، سبک ها و اثرات را دوست دارید؟

 

اهداف و شیوه زندگی شما چیست؟

 

مربع تقریبی که باید توسط تیم طراحی داخلی مدرن اجرا شود کدام است؟

 

اگر یک طراح داخلی مدرن یا هر کسی برای این موضوع به شما می گوید که این فرایند آسان است،

بدون استرس و در دو هفته کامل می شود، آنها دروغگو یا احمقانه هستند این شخص را استخدام نکنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *